Küçükçekmece Adliyesi Adresi, Telefon Numarası ve Harita Konumu

Küçükçekmece Adliyesi 4 Ekim 2021 tarihinde yeni binaya taşınmıştır. Tüm mahkemeler, savcılık ve icra daireleri aynı binada hizmet vermektedir.

Küçükçekmece Adliyesi telefon numarası:  02124115100

Adres: Kartaltepe Mah. 1. Malazgirt Cad. No:2-4 Küçükçekmece/İstanbul (Keleş Center olarak da bilinmektedir)

Küçükçekmece Adliyesi, Sefaköy’deki ana ve Florya’daki ek bina ile hizmet vermekteydi. Adliye, 04 Ekim 2021 tarihinden itibaren tek binada faaliyete devam edecektir. Mağduriyet yaşamamak için eski binalara değil, aşağıda bilgileri bulunan yeni binaya gidilmesi gerekmektedir. Yeni binanın öncekilere nazaran büyük olması nedeniyle özellikle duruşmaya gidenlerin araç parkı, yürüme, binaya giriş, duruşma salonunu bulma, vb’yi değerlendirerek tedbirli olmaları önerilir.

Küçükçekmece Adliyesi’nin yeni binasında, ceza ve hukuk mahkemeleri ile savcılık ve icra dairelerinin tamamı yer almaktadır. Dolayısıyla adliyedeki tüm işler için, yeni binaya gidilmesi gerekmektedir.

Küçükçekmece Adliyesi Yeni Bina İletişim Bilgileri ve Harita Konumu:

Telefon numarası:  02124115100

Adres: Kartaltepe Mah. 1. Malazgirt Cad. No:2-4 Küçükçekmece/İstanbul (Keleş Center olarak da bilinmektedir)

Ulaşım:

 • Küçükçekmece Adliyesi yeni binasına araçla Yeni Bosna tarafından gelenler, Küçükçekmece Nikah Salonu’na gelmeden önce sağdaki Malazgirt Caddesi’ne girmeliler(Sefaköy – Halkalı Tabelasını takip edebilirler). Zaten adliye binasını göreceklerdir.
 • Avcılar tarafından gelenler, Yeni Bosna’ya gelmeden Basın Ekspress Caddesi kavşağından Sefaköy’e doğru U dönüşü yaparak adliyeye ulaşabilirler.
 • Metrobüsle gelenler Sefaköy durağında inip adliyeye yürüyebilirler. Yürüme mesafesi yaklaşık 15 dakikadır.
 • Yeni Bosna veya Avcılar tarafından otobüsle gelenler Küçükçekmece Nikah Salonu durağında inip 5-8 dakika yürüyerek adliyeye ulaşabilirler.

Haritadaki Yeri: Eğer telefonunuzda harita uygulaması kullanıyorsanız Google ve Yandex harita konumları için bağlantılara tıklayınız.

Harita Görseli:

Sık Sorulan Sorular

Küçükçekmece Adliyesi artık tek binada hizmet vermektedir. Adres: Kartaltepe Mah. 1. Malazgirt Cad. No:2-4 Küçükçekmece/İstanbul

Küçükçekmece Adliyesi yeni binasında tüm mahkemeler, savcılık ve icra daireleri yer almaktadır.

Kategori: Küçükçekmece
Yazar: Avukat Erdem Akçay

Yorumlar

 • Anıl g**** diyor ki:

  İstanbul küçükçekmece 4.icra dairesinde bulunan ***** dosyamızın borcunu ve harç ödemesini yaptığımız halde bankalarda bulunan haciz işlemlerimiz hala kalmadı 5 aydır dosyanın kapanması için bekliyoruz ama hiç bir sonuç alamadık

  • Avukat Erdem Akçay diyor ki:

   Adliyeye giderek dosyanıza bakan müdür yardımcısı ile görüşmenizi öneririm. Farklı bir ildeyseniz, bulunduğunuz yerdeki icra dairesinden bir talep dilekçesi gönderebilirsiniz.

 • Belgin *** diyor ki:

  İyi Akşamlar isim değiştirmek istiyorum neler yapabilirim yardımcı olur musunuz çok teşekkür ederim..

Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Lütfen Dikkat: Form aracılığı ile "Küçükçekmece Adliyesi Adresi, Telefon Numarası ve Harita Konumu" hakkındaki değerlendirmelerinizi, eklemelerinizi, önerilerinizi ya da yorumlarınızı iletebilirsiniz. Sorularınız için iletişim sayfasını kullanınız.